قوانین

قوانین پیش رو، یک قرارداد قانونی است بین شما و ما . با ورود به سایت وردپرس کار شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. این حق برای وردپرس کار محفوظ است تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی شما اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

۱- بررسی کلی
سایت وردپرس کار ، صرفا به عنوان یک واسطه بین کارفرما و پیمانکار در زمینه وردپرس بوده و نقش یک بنگاه را ایفا می کند. وردپرس کار ، بازار کار آنلاین و برون سپاری وردپرس است که به کارفرمایان این امکان را می دهد تا پروژه های خود را برون سپاری کنند و وردپرس کاران با انجام پروژه ها، کسب درآمد کنند.

۲- تعرفه های وردپرس کار

۱-۲ –  هزینه عضویت : فریلنسرها می توانند پلن های مختلفی را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند. جزئیات امکانات و قیمت ها در صفحه پرداخت آنها مشخص شده است.

۲-۲ – هزینه خدمات : وردپرس کار ۱% هزینه خدمات از کارفرما دریافت می کند. این مبلغ، زمانی که پرداخت امن برای پیمانکار انجام می شود کسر می شود.

۳-۲ – وردپرس کار این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان هزینه خدمات، قیمت عضویت، و یا هر هزینه دیگری که تا به حال دریافت می کرده  را تغییر دهد.